Formularz zamówienia

Pobierz makiety

Przygotuj swój arkusz z pomocą naszych makiet. Są do pobrania poniżej w popularnych rozszerzeniach.

Jak przygotować

Pobierz plik PDF z instrukcją jak prawidłowo przygotować makietę arkusza do druku.

Transfer ONE

bawełna | poliester | mieszanki poliestrowo bawełniane | poliamid | nylon | non woven

Gwarancja wysyłki

bez dopłat w 24 godziny

Minimum produkcyjne

już od 10 arkuszy

Najlepsza cena w Europie

już od 0,40 € za arkusz

Najwyższa jakość

oferowanych produktów

Największe pole zadruku

490mm x 320mm

Aplikacja od 120°C

na podłoża wrażliwe na temperaturę

15 sekund

150°C

średni docisk

zrywać na zimno

Nośniki

Transfer standardowo dostarczany jest na nośniku papierowym do zrywania na zimno. Zapytaj swojego opiekuna o możliwość zastosowania innych nośników, jak folie PET czy nośniki do zrywania na gorąco.

Kolory

Transfer dostępny w czterech popularnych kolorach: białym, czarnym, złotym i srebrnym. Możesz wydrukować również każdym kolorem z palety Pantone Solid Coated. Pamiętaj jednak, że transfer ONE nie posiada warstwy białego poddruku – może to powodować zmianę koloru po aplikacji na ciemnych podłożach. Kolory metaliczne drukujemy bez dopłat.

Swoje transfery możesz również wydrukować każdym kolorem z palety Pantone Solid Coated. Pamiętaj jednak, że transfer ONE nie posiada warstwy białego poddruku – może to powodować zmianę koloru po aplikacji na ciemnych podłożach.

Opcja perforacji

Istnieje możliwość perforacji nośników papierowych oraz cięcia arkuszy na użytki w przypadku transferów na foliowych PET. Wybierając w Formularzu zamówienia opcję perforacji w polu “Nośnik” sprawdzisz jak tanio możesz ułatwić swoją pracę.

Wypróbuj ten produkt za darmo

Przed pierwszym zamówieniem zawsze rekomendujemy naszemu nowemu klientowi zamówienie bezpłatnego próbnika, aby przetestować nasze transfery.

Ulotki produktowe